Polski English Vietnamese

Ilość produktów: 0
Łączna wartość: 0,00 zł

O NAS – HURTOWNIA ODZIEŻY I OBUWIA W WÓLCE KOSOWSKIEJ – ONLINE

 

Internetowa hurtownia odzieży w Wólce Kosowskiej zapewnia szybkie i sprawne zakupy online. Hurtowe zakupy są teraz jeszcze prostsze – Państwo zamawiają, my błyskawicznie dostarczamy towar pod wskazany adres.

Oferujemy bogaty asortyment z centrum handlu hurtowego w Wólce Kosowskiej. W naszej ofercie znajdą Państwo odzież damską i męską, bieliznę, skarpety. Proponujemy także szeroki wybór toreb i torebek, szalików, apaszek, ręczników i nakryć głowy. Hurtownia odzieży w Wólce Kosowskiej oferuje Państwu najatrakcyjniejsze ceny na rynku i stale poszerzający się wybór towarów.

Gwarantujemy szybką i bezpieczną dostawę odzieży firmą kurierską DPD z Wólki Kosowskiej. Czas dostawy towaru wynosi 2-3 dni robocze. Zamówioną odzież dostarczymy bezpośrednio do Państwa sklepu, hurtowni lub domu.

Hurtownia odzieży w Wólce Kosowskiej stale poszerza asortyment dostępny w zakupach online. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa opinie, sugestie i pytania. Wciąż udoskonalamy nasz serwis tak, aby umożliwiał jak najprostszy, szybki zakup hurtowych ilości odzieży i obuwia.

Jeśli mają Państwo pytania odnośnie działalności Hurtowni odzieży w Wólce Kosowskiej lub chcą Państwo złożyć zamówienie online, zapraszamy do kontaktu.

Centrum Obsługi Klienta czeka na telefony:

 (22) 292 85 45

kom. +48 739415082 / +48 729284551

Nasi konsultanci czekają przy telefonach:

  • od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 16:00

ZAMÓWIENIA ONLINE POWYŻEJ KWOTY 500 ZŁ NETTO PRZESYŁKA GRATIS.

PONIŻEJ 500 ZŁ NETTO OPŁATA 30 ZŁ NETTO,  WYSYŁKA ZA POBRANIEM


 

Hurtownia odzieży w Wólce Kosowskiej mieści się pod adresem:

ul. Aleja Krakowska 67C/5l2 05-552 Jabłonowo

 

Zapraszamy!

     
   
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

         

Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies. Kontynuując zakładamy swoją zgodę na oddelegowanie ciasteczek, jak określono w Polityce prywatności Polityka dotycząca cookies.
x